Akcja #SadziMY - Posadź Drzewo z Leśnikami z okazji 100-lecia Lasów Państwowych

Utworzono dnia 16.04.2024

Nasza Szkoła Podstawowa w Zaborowie miała wspaniałą okazję wziąć udział w akcji #SadziMY - posadź drzewo z leśnikami, zorganizowanej przez Lasy Państwowe z okazji ich 100-lecia. To był nasz pierwszy raz, gdy wzięliśmy udział w takim przedsięwzięciu, a wszystko to było możliwe dzięki inicjatywie jednej z mam uczennic Pani Agnieszce Madej-Mądrzyk, która z pasją zainicjowała całą akcję.

Każdy uczeń otrzymał sadzonkę drzewa, którą zabrał do domu, aby posadzić w wybranym przez siebie miejscu. To było nie tylko ekscytujące doświadczenie dla naszych uczniów, ale także świetna lekcja o tym, jak możemy dbać o nasze środowisko naturalne.

Dzięki hojności Lasów Państwowych, które dostarczyły sadzonki, mogliśmy wziąć udział w tej fantastycznej inicjatywie mającej na celu zazielenienie naszej okolicy i promowanie ekologii wśród dzieci. Jesteśmy pełni nadziei, że nasza szkoła będzie kontynuować tę wspaniałą przygodę z dbaniem o naszą planetę. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za wsparcie i udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Akcja #SadziMY - Posadź Drzewo z Leśnikami" z Okazji 100-lecia Lasów Państwowych

Utworzono dnia 16.04.2024, 18:29