Utworzono dnia 27.03.2024

21 marca 2024 roku, czyli pierwszego dnia wiosny, uczniowie klas 0-III wybrali się na „wagary” aż do Brzeska. Zamiast nauki w szkole pojechali na wycieczkę, która była pełna atrakcji.

Pierwszym punktem wyjazdu było kino Planeta. Uczniowie obejrzeli najnowszy film animowany pod tytułem „Kung Fu Panda 4”. Większości znane były poprzednie części, więc z zaciekawieniem zapoznali się z ich kontynuacją. Wrażenia po filmie jeszcze nie opadły, a na dzieci czekała już kolejna atrakcja – był to pobyt w Lililandzie. I to nie byle jaki, bo aż dwugodzinny. W bawialni każdy znalazł coś dla siebie. Uczniowie mieli  możliwość wyszaleć się na zjeżdżalniach, ale także między czasie odpocząć i spokojnie się posilić. Czas w tym miejscu mijał zdecydowanie za szybko, jak to zwykle bywa przy świetnej zabawie.

Wiele dzieci z żalem opuszczało Lililand, by wrócić do domu. Mimo to dzień dostarczył niezapomnianych wrażeń, a dzięki słonecznej pogodzie nikt nie miał wątpliwości, że wiosna naprawdę już przyszła.

Utworzono dnia 27.03.2024, 11:57